بهترین دکتر جراحی لاغری در قم

در این مقاله می خواهیم بهترین دکتر جراحی لاغری در قم را مورد بررسی قرار ‌دهیم. با ما همراه باشید.

عناوین مقاله:

 1. مقدمه
 2. شناخت چاقی
 3. عوارضهای چاقی
 4. روش‌های مختلف کاهش وزن
 5. آشنایی با جراحی لاغری
 6. انواع جراحی لاغری
 7. بهترین دکتر جراحی لاغری در قم
 8. ویژگی های بهترین دکتر جراحی لاغری در قم
 9. بهترین دکتر جراحی لاغری در قم کیست؟
 10. سخن پایانی

 هدف از این مقاله، معرفی بهترین دکتر جراحی لاغری در قم می‌باشد. اما باید به یاد داشته باشید که راه‌های گوناگونی در رابطه با لاغری و کاهش وزن وجود دار.

اما هیچ کدام از این مسیرها در حد انجام عمل جراحی لاغری مؤثر نبوده که با انجام دادن عمل‌های جراحی لاغری توسط جراح متخصص و باتجربه در قم، می‌توانید بهترین نتیجه را در راستای به دست آوردن لاغری و سلامتی به‌ همراه داشته باشید. اما قبل از آن باید بدانید که چاقی چیست و چه مشکلاتی را به همراه دارد.

شناخت چاقی

شناخت چاقی
شناخت چاقی

 چاقی یک بیماری است که عوارض آن سلامت روح و جسم و زیبایی افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهد و همین امر باعث می‌شود تا اشخاصی که اضافه‌ وزن دارند، به‌ دنبال روش‌های آسان و سریع و پر نتیجه برای کاهش وزن باشند.

اما قبل‌ از هر اقدامی باید بدانید که چاقی چیست و چگونه فرد، دچار چاقی و عوارض و مشکلات پس‌ از آن می‌شود، اکنون در این مقاله با ما همراه باشید تا به توضیح مختصری از آن بپردازیم:

ما در طول روز غذاها و نوشیدنی‌های مختلفی را مصرف می‌کنیم. با مصرف این غذاها و نوشیدنی‌ها، کالری این مواد غذایی و نوشیدنی‌ها در داخل بدنمان جذب می‌شود. حال قسمتی از این کالری‌ها توسط فعالیت‌هایی که در طول روز انجام می‌دهیم، صرف شده و بخش دیگر آن نیز در داخل بدن می‌ماند و ذخیره می‌شود.

اینک چاقی در صورتی به وجود می‌آید که فرد در طول روز میزان کالری که دریافت می‌کند، بیشتر از فعالیت روزانه‌ی آن شخص می‌باشد.

در واقع با فعالیت کم و ذخیره زیاد کالری در بدن، به‌ مرور زمان فرد دچار اضافه‌ وزن و چاقی می‌شود و با مشکلات و عوارض چاقی مانند: سکته مغزی، بیماری‌های کبد چرب، سرطان، فشار خون بالا، دیابت، بیماری‌های عروقی و بیماری‌های کیسه صفرا و …  روبرو می‌شود.

بهترین دکتر جراحی لاغری در قم

بهترین دکتر جراحی لاغری در قم
بهترین دکتر جراحی لاغری در قم

اصلی‌ترین موضوع این مقاله بررسی بهترین دکتر جراحی لاغری در قم می‌باشد. در همین رابطه در این قسمت از مقاله ویژگی‌های مربوط به بهترین دکتر جراحی لاغری در قم را برای شما توضیح می‌دهیم. تا آشنایی کامل به منظور انتخاب یک دکتر مناسب داشته باشید و بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

جراحی‌های لاغری تغییرات زیاد و خاصی را در بدن فرد ایجاد می‌کند. اما لازم است بدانید که هر عمل جراحی لاغری حدود یک‌ سال طول می‌کشد تا به نتیجه مد نظر برسید تا به‌ مرور زمان اضافه‌وزن خود را از دست بدهید. در واقع کاهش وزنی که طی ۳ الی ۴ سال و یا حتی بیشتر قرار بود در بدن شما اتفاق بیفتد.

با یک عمل جراحی لاغری مناسب با بدنتان که توسط پزشک متخصص انتخاب می شود، می‌توانید در طول یک‌ سال و حتی کمتر از یک‌ سال به نتیجه مطلوب خود برسید و سلامتیتان را به دست آورید.

عوارضهای چاقی

عوارض چاقی
عوارض چاقی

مواردی که در بالا به آن اشاره شد، همه عوارض و مشکلاتی بود که بدن فرد در اثر چاقی دچار آن می‌شو. اما اضافه وزن بالا، مشکلات روحی و روانی و عاطفی را نیز به همراه دارد و باعث می‌شود که فرد در خانواده و حتی در اجتماع دچار مشکلاتی در انتخاب شغل، در انتخاب همسر شود.

حتی در کوچک‌ترین مسائل مانند انتخاب لباس نیز با مشکل روبرو شود که همین امر باعث می‌شود تا فرد اعتماد به‌ نفس و روحیه خود را از دست‌ بدهد و دچار مشکلات روانی و عاطفی شود.

بهترین جراح اسلیو معده در اهواز چه بیمارانی تحت چه شرایطی عمل می کند؟ لطفا برای دریافت پاسخ روی لینک آن کلیک نمایید.

روش‌های مختلف کاهش وزن

 برای لاغر شدن و کاهش وزن، مسیرهای مختلفی وجود دارد که می‌توان به رژیم غذایی مناسب و یا به ورزش کردن اشاره کرد که آسان‌ترین و کم‌هزینه ترین مسیرها می‌باشند.

اما باید بدانید که افرادی که دچار اضافه‌وزن بالا هستند و از چاقی رنج می‌برند؛ ورزش کردن و یا رژیم‌های غذایی تاثیر خیلی کمی بر کاهش وزن آن‌ها خواهد داشت و زمان طولانی را برای کاهش وزن و لاغر شدن باید سپری کنند.

زیرا شخصی که دچار ۴۰ تا ۵۰ کیلو یا بیشتر دچار اضافه‌وزن می‌باشد، کوچک‌ترین تحرک برای آن فرد خیلی مشکل بوده و همچنین داشتن رژیم غذایی برای لاغری، به مدت‌ زمان خیلی طولانی نیاز دارد تا لاغر شود.

این زمان طولانی خود مجدد مشکل ساز خواهد بود. از یکی دیگر از آن روش ها می توان به پیکر تراشی اشاره کرد که معایب و مزیت های خود را دارد. در راستای جلوگیری از این مشکلات، ما در این مقاله قصد داریم به شما بهترین روش لاغری را پیشنهاد دهیم.

آشنایی با جراحی لاغری

آشنایی با جراحی لاغری
آشنایی با جراحی لاغری

 بهترین روش برای به دست آوردن وزن مناسب و سلامتی در مسیر کاهش وزن، برای افرادی که از ورزش و یا رژیم های غذایی مختلف نتیجه ای نگرفته باشند، جراحی لاغری بهترین پیشنهاد است. جراحی لاغری در دنیای امروز، به‌ عنوان یکی از مدرن‌ترین روش‌ها به حساب می‌آید که با توجه به بدن و شرایط فیزیکی هر فرد و وزنی که باید به آن برسد، نوع عمل جراحی لاغری آن فرد، توسط بهترین دکتر جراحی لاغری در قم انتخاب‌ شده و باعث می‌شود که فرد در کوتاه‌ترین زمان به وزن دلخواه خود برسد.

از مزیت‌های این روش لاغری می‌توان به مدت‌ زمان کوتاهی که به وزن ایده‌آل می‌رسید، اشاره کرد. در این روش لاغری برای کاهش وزن و به دست آوردن سلامتی، نه‌ تنها زمان کوتاهی را سپری می‌کنید، بلکه نتیجه قطعی برای شما به‌همراه دارد.

انواع جراحی لاغری

انواع جراحی لاغری
انواع جراحی لاغری

امروزه جراحی‌های لاغری با روش لاپاروسکوپی انجام می‌گیرد که نسبت‌ به روش‌های قدیمی‌تر، گزینه‌ی مناسب‌تری بوده و دوره نقاهت کمتری دارند. در واقع در این نوع جراحی‌ها، کل شکم باز نمی شود.

یعنی تنها چند برش کوچک در شکم به وجود می‌آید. روش‌های مختلفی برای انواع جراحی لاغری وجود دارد. که از رایج‌ترین آن‌ها می‌توان به عمل‌های بای‌پس معده و عمل اسلیو معده اشاره کرد.

زیرا در مقایسه با باقی جراحی‌ها بسیار مؤثرتر بوده و جزء پرطرف‌دارترین و ایمن‌ترین عمل‌های جراحی در زمینه لاغری به حساب می‌آیند. شما با انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در قم، می‌توانید بهترین روش های لاغری را برای بدن خود انتخاب کنید. زیرا یکی از خصوصیات بهترین دکتر جراحی لاغری این می‌باشد که تشخیص دهد کدام عمل برای شما گزینه مناسب‌تری است.

لطفا از پست بهترین دکتر جراحی لاغری در اهواز دیدن کنید.

از انواع جراحی‌های لاغری می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:
 • بای ‌پس معده
 • اسلیو معده
 • پیکرتراشی
 • بالن معده
 • باندینگ معده
 • پیکاسیون معده
 • …..

ویژگی های بهترین دکتر جراحی لاغری در قم

ویژگی های بهترین دکتر جراحی لاغری در قم
ویژگی های بهترین دکتر جراحی لاغری در قم

پس می‌توان گفت که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های جراحی لاغری، رسیدن به نتیجه دلخواه و بی بازگشت در مدت‌ زمان خیلی کوتاه است.

برای انجام جراحی لاغری باید جلسات مشاوره قبل و بعد از عمل را نیز طی کنید و بدانید که چه نکاتی را باید رعایت کنید و از چه اقداماتی باید جلوگیری کنید که رعایت همه این موارد، نتیجه‌ی عمل جراحی لاغری شما را تحت تاثیر قرار داده و در لاغری شما مؤثر می‌باشد.

توصیه می کنیم در کنار مطالعه این مقاله، مقاله جراحی چاقی رشت را مطالعه کنید.

 

بهترین دکتر جراحی لاغری در قم باید ویژگی‌هایی داشته باشد که در این قسمت به آن می پردازیم:

تخصص

تخصص یک جراح، یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مواردی است که می توان به‌ عنوان یک ویژگی به آن اشاره کرد. یک پزشک از آنجایی‌ که باید بتواند عمل‌های جراحی مناسبی را انجام دهد، باید در رشته مورد نظر تخصص کافی به دست آورد. برای انجام جراحی‌های لاغری به تخصص داخلی نیاز است.

یعنی پزشک باید مدرک تخصص یا فوق ‌تخصص لاغری برای انجام عمل‌های جراحی لاغری داشته باشد.

مهارت

مهارت
مهارت

 یک جراح، علاوه بر داشتن تخصص در رشته خود، باید از مهارت کافی نیز برخوردار باشد. در واقع مهارت با تخصص در رابطه‌ی مستقیمی با هم قرار دارند.

یعنی هر چه دکتر، تخصص بیشتری داشته باشد، می‌توان گفت که آن شخص از مهارت بالایی نیز برخوردار است که البته گزینه مناسبی برای انجام عمل‌های جراحی لاغری به حساب می‌آید.

تجربه

 تجربه نیز از ویژگی‌های بهترین دکتر جراحی لاغری در قم به شمار می‌آید، زیرا که دارای اهمیت می‌باشد. یعنی اگر شما جراح با تجربه‌ای را انتخاب نمایید، می‌توانید مطمئن شوید که آن پزشک از مهارت و تخصص بالایی هم برخوردار است.

یک جراح لاغری باید به همه روش‌های جراحی مسلط باشد. در واقع باید توجه داشته باشید که جراح لاغری شما، نباید فقط به یکی از روش‌های لاغری تسلط داشته باشد.

در واقع باید در تمام روش‌های جراحی لاغری؛ تخصص، مهارت و تجربه کافی داشته باشد تا بتواند طبق شرایط شما و بدنتان گزینه مناسبی را برای شما انتخاب نماید.

فعالیت در مراکز پزشکی معتبر 

یک جراح علاوه‌ بر این ‌که باید ویژگی‌های بالا را داشته باشد، باید به یاد داشته باشید که پزشک منتخبتان در  مرکزهای معتبر مشغول به فعالیت باشد که در انتخاب بهترین جراح لاغری تاثیر شایانی دارد.

زیرا یک بیمارستان دولتی یا خصوصی خوب، جراحی را انتخاب می کند که مهارت و تخصص لازم را در رشته خود داشته باشد.

تعداد بالای عمل های موفق

تعداد عمل‌های موفقی که توسط دکتر جراح لاغری در طی یک ‌سال انجام می‌شود را مورد بررسی قرار دهید. شما باید بدانید که چه تعداد عمل موفقیت‌آمیز در طول سال داشته‌است.

زیرا که هر چه تعداد عمل‌های موفقیت‌آمیز یک پزشک بیشتر باشد. که نشاندهنده آن است که آن پزشک از تخصص و مهارت و تجربه کافی در زمینه جراحی لاغری برخوردار است.

دارای پروانه طبابت

پزشکی که انتخاب می کنید، باید پروانه طبابت داشته باشد. توجه داشته باشید که داشتن پروانه طبابت یک مسئله مهم در ارتباط با اعتماد به آن پزشک موثر می باشد.

پس حتما از طریق شماره نظام‌ پزشکی که روی مهرهای پزشکان وجود دارد. چک کنید و از صحت پروانه طبابت آن پزشک اطمینان حاصل نمایید.

هزینه منصفانه بهترین دکتر جراحی لاغری در قم 

هزینه منصفانه بهترین دکتر جراحی لاغری در قم 
هزینه منصفانه بهترین دکتر جراحی لاغری در قم

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید، هزینه و دستمزد دکتر جراح لاغری می باشد.

ممکن است در کنار مطالعه این مقاله، مطالعه بهترین دکتر جراحی لاغری در شیراز نیز به افزایش اطلاعات شما کمک کند.

مشاوره قبل از عمل نزد بهترین دکتر جراحی لاغری در قم 

مشاوره قبل از عمل نزد بهترین دکتر جراحی لاغری در قم 
مشاوره قبل از عمل نزد بهترین دکتر جراحی لاغری در قم

یکی دیگر از ویژگی های بهترین دکتر جراح لاغری خوب این است که باید طی جلسات معاینه قبل از عمل، ابتدا با توجه به شاخص توده بدنی و همین‌طور عوامل دیگر مانند وجود بیماری های خاص، به این نتیجه برسد که کدام یک از عمل‌های لاغری برای شما گزینه مناسب‌تری می‌باشد.

همچنین قبل‌ از انجام عمل، یک جلسه معاینه در رابطه با این ‌که چه نکاتی را قبل و بعد از عمل جراحی لاغری باید رعایت کنید. در راستای به دست آوردن نتیجه مطلوب، به شما شرح داده شود.

لطفا از پست بهترین دکتر جراح لاغری در گرگان دیدن کنید.

بهترین دکتر جراحی لاغری در قم کیست؟

بهترین دکتر جراحی لاغری در قم کیست؟
بهترین دکتر جراحی لاغری در قم کیست؟

بهترین دکتر جراحی لاغری در قم، پزشکی می‌باشد که حامی و پشتیبان و همراه بیمار خود باشد تا بتواند به تمام سوالاتتان پاسخگو باشد. به صورت شفاف، شما را راهنمایی نماید تا هیچ گونه ابهامی در این زمینه برای شما باقی نماند. با موارد فوق شما بتوانید بهترین پزشک را انتخاب کنید.

در واقع همین مسئله باعث دلگرمی بیمار می‌شود. بهترین دکتر جراح لاغری در قم، در کمال صبر و حوصله پاسخ سوال‌های شما را می‌دهد و به‌صورت شفاف شما را راهنمایی کرده و هیچ ابهامی را برای شما باقی نمی‌گذارد.

با توجه به موارد مربوط به ویژگی بهترین دکتر جراحی لاغری در قم ، شما می توانید بهترین جراح را انتخاب کنید.

پیشنهاد می کنیم از پست بهترین دکتر جراحی لاغری در مشهد دیدن کنید.

سخن پایانی

در پایان به این نتیجه می‌رسیم که بهترین دکتر جراحی لاغری در قم باید گواهی‌نامه پزشکی برای انجام جراحی عمومی داشته باشد. دوره‌های آموزشی جراحی لاغری را با موفقیت به اتمام رسانده باشد. به تمام انواع روش های جراحی‌های لاغری تسلط کافی داشته باشد.

تجربه و آموزش لازم را در جراحی‌های دستگاه گوارش داشته باشد. در طول سال حدوداً ۴۰ الی ۵۰ مورد عمل جراحی لاغری موفقیت آمیز داشته باشد. حامی بیماران خود در قبل و بعد از عمل باشد و پیگیر حال آن‌ها باشد. در مرکزی به فعالیت بپردازد که رعایت شرایط IFSO یکی از ملزومات آن بیمارستان می باشد.

دارای تأییدیه، برای انجام جراحی از اساتید آموزشی باشد و در تمام جلسات باریاتریک به‌طور مرتب حضور داشته باشد. امیدواریم که مطالب این مقاله در انتخاب بهترین دکتر جراحی لاغری در قم برای شما مفید بوده باشد و بهره لازم را برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *